Як вирішити проблему відтермінування платежів
і де взяти кошти
для поповнення
робочого капіталу?
19:00 –20:00
22 липня / Четвер
Безкоштовно
Про що поговоримо?
Українцям добре відома ситуація, коли великі замовники встановлюють тривалий термін оплати за рахунками. А постачальники прагнуть його скоротити, щоб не чекати коштів місяцями. В умовах локдауну через COVID-19 ситуація ще більше ускладнилася через обмеження до банківського фінансування.

Тож як поповнити оборотний капітал і постачальнику і покупцю? В цій ситуації зарадить реверсивний факторинг – популярний у світі інструмент для фінансування ланцюга постачань, а перші кейси його використання є вже в Україні.
Вебінар проводить
Олексій Аніпер
Олексій генеральний директор компанії SupplierPlus Ukraine. Олексій корпоративний банкір із 15-річним досвідом роботи в сфері фінансів в Україні, обіймав керівні посади в Piraeus Bank ICB, JCK KREDOBANK, Credit Agricole, Ukrsibbank BNP Paribas Group, має значний досвід ефективного управління кредитними портфелями середніх та великих підприємств.

За час розвитку кар'єри співпрацював з міжнародними фінансовими організаціями: EBRD, IFC, Finance in Motion, European Investment Bank та the German-Ukrainian Fund.
Головні теми вебінару
У вас буде нагода дізнатися більше про сучасні способи фінансування ланцюга постачання і поставити спікеру питання, які вас цікавлять.
В Європі і світі факторинг – поширене економічне явище: у Польщі факторингові операції покривають майже 13% ВВП, в Естонії 19,2%, тощо. Чому в Україні показник близько 0,3% від ВВП?
Як з його застосуванням можуть виграти МСБ та великі компанії-замовники – у сферах ритейлу, агро та інших?
Чим відрізняється класичний факторинг від реверсивного факторингу та інших інструментів фінансування оборотного капіталу (як-от динамічне дисконтування, дисконтування дебіторської заборгованості та ін.)?
Що ви отримаєте після вебінару
Ми надішлемо Вам на пошту матеріали презентації та відеозапис вебінару в найближчий час після події. Або ви зможете подивитись запис на нашому YouTube каналі.
22 ЛИПНЯ, 2021 / 19:00 –20:00
Залиште свій e-mail та ми нагадаємо про початок вебінару в день його проведення