Викладачi MBA
Максим Обрізан

PhD, старший економіст, KEI
Курси “Економічні принципи в глобальному світі" та “Кількісні методи"

Досвід:
Максим наразі обіймає посади професора Київської школи економіки та Старшого наукового співробітника в Київському економічному інституті. Він є автором багатьох академічних статей та публікацій для національних та міжнародних видань, які ілюструють сферу його наукових інтересів, зосереджених на дослідженні прикладної економіки здоров'я та макроекономіки. Також Максим займає посаду академічного директора департаменту бізнес-освіти KSE, головна відповідальність якої – забезпечити якість усіх програм ступеня на кафедрі бізнес-освіти.

Експертиза:
Економіка, візуалізація даних, аналітика даних

Освіта:
PhD з економіки в University of Iowa у 2010 році, отримавши попередньо диплом магістра з відзнакою Консорціуму економічних наук та досліджень при Києво-Могилянській академії.

Олеся Верченко

PhD, Академічний директор KSE
Курс “Економічні принципи в глобальному світі"
Досвід:
Олеся Верченко є академічним директором Київської школи економіки та Старшим науковим співробітником у Київському економічному інституті. Її останні праці присвячені дослідженням моделей ціноутворення, оцінці ціноутворення макроактивів та аналізу фінансових ринків.

Експертиза:
Економіка, макроекономіка, мікроекономіка, моделі ціноутворення, аналіз фінансових ринків

Освіта:
Олеся закінчила аспірантуру економічного факультету університету штату Вірджинія, магістратуру Лозаннського університету на факультеті банківської справи та фінансів та магістратуру Консорціуму економічної освіти та економічних досліджень при Києво-Могилянській Академії.

Сергій Гвоздьов

PhD, спеціаліст із впровадження ТОС
Експертиза:
Сергій є експертом з бізнес-планування, консалтингу, відносин з клієнтами, розвитку менеджменту, управління операціями, управління проектами, управління ланцюгами поставок, TOC.

Освіта:
МВА у Львівському інституті менеджменту; Львівський державний університет, Ступінь з прикладної математики; Програма підвищення кваліфікації для викладачів, бізнес-школа в Wayne State University.
Аркадій Вершебенюк

Викладач Київської школи економіки, радник "Альфа-Банк"
Курс “Стратегічний менеджмент"
Досвід:
Наглядач з управління і продажів непрофільних активів для Alfa-Group. Був представником країни в інвестиційному фонді EMF Capital в Україні і генеральним директором Британського Автоклубу.
Аркадій керував запуском Uber в Україні в якості генерального менеджера країни. Працював директором з інвестиційного консультування в Colliers International, найбільшій міжнародній консалтинговій фірмі з нерухомості.

Експертиза:
Досвідчений керівник, Інвестиції, Стартапи, Консалтинг

Освіта:
Магістр бізнес адміністрування (MBA), INSEAD
Ольга Верхогляд

Ph.D., Авторка численних наукових публікацій
Курс “Організаційна поведінка"
Досвід:

Академічний досвід Ольги – 14 років. Вона є автором двадцяти п'яти наукових публікацій у національних та міжнародних журналах. Проректор з наукової роботи та заслужений професор Українсько-Американського університету Конкордія та професор Київської школи економіки.

Експертиза:
Людський капітал, управління людськими ресурсами та управління міжнародною акредитацією

Освіта:
Ольга отримала ступінь Ph.D. в Управлінні освітою в Техаському університеті. Також отримала Міжнародний сертифікат з трансферного ціноутворення в Школі Менеджменту та Державної Служби в Техаському університеті.
Андрій Дробот

Викладач Київської школи економіки, приватний незалежний консультант
Курс “Фінансовий та управлінський облік"
Досвід:
- CrossWorld Warranty, начальник відділу корпоративних фінансів
- Independent management and investment consulting, директор, керівник проекту
- Roland Berger Strategy Consultants, старший консультант / керівник проекту, консультант з розвитку бізнесу
- Golden Gate Business, старший асистент, відділ злиття та поглинання

Експертиза:
Вихід на ринок, стратегія, реструктуризація, скорочення витрат

Освіта:
Міжнародний Університет Вісконсін (WIU) США Магістр ділового адміністрування (MBA)
Міжнародний християнський університет (ICU) Бакалавр ділового адміністрування (BBA)
LHS School of Hawaii, диплом з відзнакою.
Тетяна Лукинюк

Викладач Київської школи економіки, генеральний директор в Red Bull Україна
Курс “Стратегічний маркетинг"
Досвід:
Тетяна Лукинюк більше 20 років працює у міжнародних компаніях, з них 11 років в маркетингу. Кар'єру маркетолога починала в рекламних агентствах, потім працювала в маркетингу в компаніях Gallaher Plc і Coca-Cola. У 2008 році стала директором з маркетингу компанії Oriflame в Україні, а потім відповідала за всі країни СНД і Балтії (крім Росії). З 2011 року працювала директором з маркетингу провідної пивоварної компанії "Сан ІнБев Україна". У 2015 році Тетяна стала генеральним директором в компанії Red Bull.

Експертиза:
Стратегічний маркетинг та комунікації, стратегічне планування та управління командою.

Освіта:
Професійний диплом з маркетингу, Chartered Institute of Marketing, UK
Магістр економіки, Міжнародний інститут бізнесу, Україна
Магістр з англійської філології, Національний лінгвістичний університет
Курс вдосконалених комунікацій в Стенфордському університеті, США

Олексій Громико

Керуючий партнер в «Бюро проектного менеджменту»
Курс “Операційний та проектний менеджмент"
Досвід:
На даний момент Олексій є керуючим партнером в «Бюро проектного менеджменту» в Україні. Він має більше 15 років досвіду професійної та керівної роботи, консультування в сфері стратегічного менеджменту, організаційного дизайну, управління проектами та управління бізнес-процесами, фінансового менеджменту, побудови збутових систем в області B2B, B2C, B2G, побудови управлінського обліку, впровадження автоматизованих систем управління.

Експертиза:
Управління проектами, програмами та портфелями проектів, управління бізнес-процесами та операційний менеджмент, управління змінами та організаційний розвиток.

Освіта:
Програма mini-MBA Інституту Бізнес Технологій, Мінськ, Республіка Білорусь;
Магістр з прикладної математики та інформаційних технологій, Білоруський державний Університет, Мінськ, Республіка Білорусь.
Анастасія Лєухіна

Викладачка Київської школи економіки, співзасновниця проекту "Освітній експеримент"
Курс “Переговори"
Досвід:
"Анастасія є членом експертної ради з реформування МВС, радником проекту Департаменту юстиції США, головою атестаційної комісії Національної поліції України, аналітиком українського моніторингу реформ Міжнародного Фонду Карнегі Європа.

Експертиза:
Анастасія Леухіна має 20 років досвіду роботи з проектами в бізнес-освіті, громадському секторі і державному управлінні. Викладає у багатьох українських бізнес-школах.

Освіта:
Анастасія випускниця університету Нотр-Дам (США), Канадського міжнародного інституту прикладних переговорів (Канада) та бізнес-школи IEDC Блед (Словенія)."
Оксана Семенюк

Викладач Київської школи економіки, CEO та співзасновник CHANGERS, Leadership Consultancy
Курс “Високоефективні організації"
Досвід:
Оксана Семенюк - професіонал зі стратегічного управління персоналом з більш ніж 20-річним досвідом у сфері культури та організаційної трансформації. Виступала в ролі лідера HR-бізнесу для регіону EEMEA в Mondelez International.

Експертиза:
Розвиток лідерства, управління людськими ресурсами, організаційні зміни та трансформація.

Освіта:
Оксана має ступінь МВА в Міжнародному інституті менеджменту (у партнерстві з IMD, Лозанна), Київ; магістр іноземних мов з відзнакою в Київському національному лінгвістичному університеті; проходила різні курси лідерства та організаційного розвитку в Північно-західному університеті США, INSEAD, Лондонській школі бізнесу, Гарвардській школі бізнесу; сертифікований фахівець MBTI.
Олена Сергєєва

Викладач Київської школи економіки, Фасилітатор і тренер, Засновник ESLEAD
Курс “Високоефективні організації"
Досвід:
Олена має значний управлінський та викладацький (тренерський) досвід: понад 15 років на вищих керівних посадах у міжнародних організаціях (у тому числі Генеральний Директор компанії “Мері Кей" в Україні та Молдові (1997-2007), старший викладач програм МВА Единбурзьскої бізнес-школи і Київської Школи Економіки, автор і викладач Програми Розвитку Лідерства при Європейскій Бізнес-Асоціації

Експертиза:
Розвиток лідерства, управління персоналом

Освіта:
Олена має ступінь магістра з управління в освіті (Master of Education Administration), закінчила університет Ратгерс, Нью-Джерсі, США; отримала вищу освіту в Київському Університеті ім. Шевченка.
Викладачі MDT
Вікторія Цицак

Засновниця та Директорка магістерської програми з цифрової трансформації, Викладачка Київської школи економіки, Salesforce Practice Leader в SoftServe
Курс “Основи бізнес моделей та цифрова трансформація"
Досвід роботи:
Вікторія є консультантом в області бізнес-стратегії, ІТ-стратегії, бізнес-архітектури та моделей, оптимізації ІТ та бізнес-процесів, PMO та проектного менеджменту для великих проектів.
Вона має 15 років професійного досвіду у Консалтингу та Інформаційних Технологіях, з яких 11 років у PwC Україна та Центрально-Східна Європа.
Вікторія надавала консультаційні послуги топ-управлінцям Уряду України та Адміністрації Президента щодо побудови організацій та використання IT інструментів для підвищення ефективності та прозорості; вона є співавтором нової моделі та веб-інструменту “Пульс Угоди" для моніторингу виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Експертиза:
Бізнес стратегія, ІТ стратегія та ІТ управління, бізнес архітектура та моделювання, ІТ та оптимізація бізнес процесів, управління проектним офісом (PMO) та проектний менеджмент великих проектів

Освіта:
- Ph.D з математичних методів, моделей та інформаційних систем у економіці, моделей та інформаційних технологій в економіці
- Магістр з менеджменту інформаційних систем, Бакалавр з економіки та підприємництва
- Львівський національний університет ім. Івана Франка

Олексій Янковський

Викладач Київської школи економіки, Партнер, радник з інформаційних технологій та кібербезпеки в KPMG
Курс “IT-управління та IT-стратегія"
Досвід роботи:
- 20 років професійного досвіду в IT технологіях у PwC, E&Y, Group DF, SAIC, ING, Barclays (США)
- 12 років у сфері консалтингу
- Визнаний лідер в IT технологіях та кібербезпеці в Україні та Центрально-Східній Європі
- Централізував закупівлі в Інформаційних Технологіях великого холдингу
- Створив успішну спеціалізовану регіональну технологічну консалтингову практику
- Глава Київського відділення міжнародної професійної асоціації ISACA
- Досвід CIO та в Наглядовій раді в бізнесі (хімія, медіа, розподіл газу, банк)
- Досвід у сферах енергетики, фінансових послуг, металургії та гірничодобувній промисловості, хімічній промисловості, сфері комунальних послуг, медіа та комунікацій, державному секторі

Експертиза:
IT управління, IT стратегія, кібербезпека, технології

Освіта:
- George Mason University, USA
Сергій Потапов

Викладач Київської школи економіки, Незалежний консультант з управління проектами та портфелем
Курс “Управління в мультипроєктному середовищі"
Досвід роботи:
Сергій Потапов має понад 15 років управлінського досвіду. Сьогодні Сергій допомагає різним організаціям (у тому числі урядовим і некомерційним структурам) підвищити їхню здатність до змін за допомогою проектного менеджменту. Сергій був відповідальним за першу реалізацію проєкту CCPM в Україні, перший скрам запуск у структурі уряду для не ІТ-проекту (Prozorro); консультував з проектного менеджменту більш ніж 50 організацій у різних сферах щодо управління проєктами (від розробки програмного забезпечення до релігійних організацій).

Експертиза:
Проектний менеджмент, Отимізація процесів з використанням теорії обмежень, продуктивність команди.

Освіта:
- Магістратура з Електроники, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Андрій Партико

Викладач Київської школи економіки, Бізнес-аналітик, Центр Експертизи "Рішення та Платформи" у SoftServe
Курс “IT-рішення: від ідеї до специфікації та оцінки"
Досвід роботи:
Андрій є досвідченим професіоналом у сферах продажів, управління проєктами та бізнес-аналізу. У Центрі Експертизи “Рішення та Платформи" у SoftServe Андрій консультує своїх клієнтів, як створювати ІТ-рішення “з нуля", масштабувати їх та управляти командами, орієнтованими на розвиток ІТ-рішень.
- Бізнес-аналітик в SoftServe
- Бізнес-аналітик в Sigma Software Group
- Team Lead, бізнес-аналітик у Finance Magnates
- CEO & Консультант з розвитку бізнесу в PE RielTrans
- 4+ досвіду продажів

Експертиза:
Бізнес аналіз, проектний менеджмент, продажі

Освіта:
- Ступінь Магістра з “Математичної економіки та економетрики" в Львівському національному університеті імені Івана Франко
- Ступінь Спеціаліста з “Фінансів" в Львівському національному університеті імені Івана Франко
Юрій Михасяк

Викладач Київської школи економіки, CEO в Cieden Digital Product Design and Marketing Agency
Курс “Дизайн ІТ-рішень, орієнтованих на людину"
Досвід роботи:
Юрій був співзасновником двох стартапів, у сфері програмного та апаратного забезпечення; працював з десятками стартапів і багатомільярдними міжнародними компаніями, допомагаючи їм у розробці цифрових продуктів. Він побудував та розробив три курси для Львівського політехнічного університету, а саме: “Розробка вбудованих систем та IoT", “Взаємодія людини з комп'ютером", “Основи командної співпраці у розробці програмного забезпечення". Основну увагу Юрій приділяє взаємодії людини з комп'ютером та сервіс дизайну.
Три роки тому Юрій заснував агентство Ciden Design для надання допомоги українським ІТ-компаніям у впровадженні провідних дизайнерських тенденцій та процесів. Юрій також є співзасновником Rist.Center – некомерційного освітнього центру з акцентом на розробку цифрового сервіс-дизайну.
- CEO в Cieden Digital Product Design and Marketing Agency (2018-досі)
- Викладач у Львівському національному політехнічному університеті (2014-2018)
- Lead Experience Designer в Eleks (2013-2018)
- Помічник в Парламенті України (2005-2011)

Експертиза:
Сервіс Дизайн, Цифрова Трансформація, UI/UX Дизайн

Освіта:
- Аспірантура в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франко
- Ступінь магістра з права Львівського національного університету імені Івана Франко
Ольга Романенко

Викладачка Київської школи економіки, Керівник практики інтелектуальної власності, IT та захисту персональних даних, Адвокатське об'єднання "PwC Legal Україна"
Курс “Основи інтелектуальної власності в бізнесі"
Досвід роботи:
Ольга має понад 15 років досвіду в наданні консультацій з питань інтелектуальної власності (ІВ), інформаційних технологій (ІТ) та захисту персональних даних. Вона консультує національні та міжнародні компанії, а також ІТ-стартапи.
Ольга надає повний спектр комерційних консультацій з питань інтелектуальної власності, включаючи ліцензування, франчайзинг, аутсорсинг та інші питання, пов'язані з IВ. Як юрист із питань угод у сфері інтелектуальної власності, вона надає консультації щодо захисту та використання повного спектра прав ІВ, як в окремих транзакціях, так і в рамках транзакцій придбання, продажу або інвестиційної діяльності.
На додаток до своєї експертизи у сфері ІВ, Ольга регулярно займається питаннями, де технології “зустрічаються" з конфіденційністю. Її практика включає надання консультацій з конфіденційності із цілого ряду питань, включаючи розробку нових продуктів та послуг, перегляд і погодження контрактів, розробку політик та перегляд кампаній. Вона регулярно надає консультації українським компаніям щодо дотримання вимог Загального регламенту про захист даних (GDPR), включаючи міжнародну передачу даних та дотримання місцевих вимог щодо захисту даних. Ольга має сертифікат EU GDPR Practitioner (№ 984163).
Ольга виступає як співголова IT Комітету Американської торгової палати в Україні з 2017 року.

Експертиза:
Інтелектуальна власність, міжнародний бізнес, захист даних, інформаційні техгології

Освіта:
- Бакалавр з Права в Національному університеті імені Тараса Шевченка
- Магістр з Права інтелектуальної власності в State Institute of Intellectual Property Law
- Магістр з Права інтелектуальної власності в Turin University Law School
- Магістр з Права інтелектуальної власності в the WIPO Academy
- Магістр з Міжнародного бізнес права в University of Rome “La Sapienza"
Анатолій Литовченко

Викладач Київської школи економіки, Керівник Офісу Архітектури Програмного Забезпечення в ELEKS
Курс “Блокчейн: основи та практичне застосування"
Досвід роботи:
- Керівник Офісу Архітектури Програмного Забезпечення в ELEKS
- Solution Architect / Експерт з Блокчейн в ELEKS
- Software Architect / Керівник Офісу Інжинірингу в ELEKS
- Software Architect / Менеджер компетенцій .Net в ELEKS
- Старший розробник ПЗ в JustAnswer
- Senior Software Engineer / Team-Lead в GlobalLogic
- Senior Software Engineer / Team-Lead в SoftServe

Експертиза:
Блокчейн, архітектура програмного забезпечення та розробка, менеджмент в ІТ компанії

Освіта:
- Ступінь магістра з “Прикладної математики" Львівського національного університету імені Івана Франко

Андрій Скуратов

Викладач Київської школи економіки, ІТ-Архітектор з цифрової трансформації у GlobalLogic
Курс “Вступ до перспективних ІТ технологій"
Досвід роботи:
– Засновник “Pragmatic Leaders"
– Innovation, Research & Development Manager в ELEKS
– Ментор у Львівській школі проектного менеджменту
– Delivery Manager в EPAM Systems

Експертиза:
Архітектура програмних рішень, розробка цифрових продуктів, технологічне консультування

Освіта:
- Магістра з прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франко
Євген Клименко

Викладач Київської школи економіки, продуктовий менеджер в Cieden
Курс “Продуктовий менеджмент"
Досвід роботи:
- Продуктовий менеджер в Cieden
- Спеціаліст з маркетингу в SoftServe
- Операційний директор в Concepter
- Спеціаліст із безперервних вдосконаленнь в Ciklum
- Проектний менеджер в IT Action Group

Експертиза:
Продуктовий менеджемент, безперервні вдосконалення, маркетинг

Освіта:
- Програма післядипломної освіти з Управління Проектами в Інформаційних Технологіях в Seneca College of Applied Arts and Technology (Канада)
- Магістратура з Економічної Теорії (інноваційна стратегія) в Національному Університеті «Києво-Могилянська академія»
Йоахім Бентц

Викладач Київської школи економіки, керуючий партнер ISD Group
Курс “Управління змінами“
Досвід роботи:
У своїй нинішній ролі керуючого партнера ISD Group, одного з кращих творчих цифрових агентств у Східній Європі, Йоахім відповідає за розвиток бізнесу за межами України. До приходу в ISD Group Йоахім очолював команду української бізнес-аналітики в Imperial Tobacco, де відповідав за кілька східноєвропейських ринків. Одночасно він керував командою трансформації бізнесу, яка впровадила нову операційну модель у всіх сферах свого бізнесу. Як директор з маркетингу Imperial Tobacco та Beiersdorf Ukraine Йоахім не тільки успішно збільшив частку продажів та ринку, але й оптимізував маркетингові інвестиції та постійно розвивав місцеві команди.
Йоахім розвивав різноманітні бізнеси в Росії, Україні, Великобританії, Німеччині, Латинській Америці та Індії. Він є визнаним експертом з управління бізнесом та маркетингом з більш ніж 20-річним досвідом роботи.

Експертиза:
Управління бізнесом, маркетинг

Освіта:
- Німеччина (Hamburg, School of Business Administration)
- Фінляндії (Helsinki, Haaga-Helia University of Applied Sciences)
- США (Boston, Harvard Business School)
Любомир Брегман

Викладач Київської школи економіки, Керівник групи наук про дані в одній з ТОП технологічних компаній
Курс “Поглиблена аналітика по роботі з клієнтами“
Досвід:
В даний час Любомир є керівником групи наук про дані в одній з ТОП технологічних компаній. Має досвід роботи в національних та міжнародних компаніях

Експертиза:
Аналітика клієнтів, мережі та графи, прикладне машинне навчання для банківської справи, електронної комерції, роздрібної торгівлі та логістики

Освіта:
– КНЕУ, Київ, Бакалавр з фінансів
– CERGE-EI Прага, Магістр з прикладної економіки
– CERGE-EI, Charles University and Czech Academy of Science, Прага, PhD з економіки та економетріки (перервано)
Євген Ткаченко

Викладач Київської школи економіки, The McQuaig Institute Менеджер з маркетингу, Торонто, Канада
Курс “Маркетингова аналітика та аналітика торгівлі“
Досвід:
Євген має понад 4 роки досвіду в галузі цифрового маркетингу аналітики. Основна увага в його роботі — це розробка та оцінка стратегій цифрових кампаній, розробка та моніторинг PPC-кампаній, створення SEO-стратегій. В даний час Євген обіймає посаду Marketing Analytics, Data and Strategy in Critical Mass, Торонто, Канада.

Експертиза:
Цифровий маркетинг, цифрова стратегія, аналітика даних, бізнес-аналітика, веб-аналітика та оптимізація.

Освіта:
Післядипломна освіта з автоматизації продажів та CRM аналітики, Seneca College of Applied Arts and Technology. Магістр менеджменту, Київський національний економічний університет, Київ, Україна. Магістр та бакалавр менеджменту.
Наталка Пацюрко


PhD., Аналітик платформи аналізу освіти та ринку праці, Канадський центр освітньої статистики при Статистиці Канади
Курс “Поглиблена аналітика даних громадської думки та в маркетингу“
Досвід:
Наталія має 20-річний досвід проведення досліджень з соціальних, політичних та економічних питань та викладання в канадських та британських університетах. В даний час вона працює Аналітиком платформи аналізу освіти та ринку праці в Канадському центрі освітньої статистики при Статистиці Канади.

Експертиза:
Соціологія, кількісні та якісні дослідження, соціальні медіа.

Освіта:
Доктор соціології, McGill University, Канада. Магістр соціології, Прага, бакалавр економіки й математики, Central European University. Бакалаврат з економічної кібернетики, економічний факультет, Львівський державний університет імені Івана Франка, Україна.
© 2020 All Right Reserved.
Kyiv School of Economics.
[email protected]
+38067-441-01-11