Новини

Вирішення бізнес-кейсу з Михайлом Колісником

💪🔥Понад 60 амбітних учасників тепер зможуть знайти вихід із будь-якої проблемної ситуації для бізнесу!


✅ Під час воркшопу з вирішення бізнес-кейсів учасникам було запропоновано розглянути кейс Trap-Ease America: The Big Cheese of Mousetraps. У кейсі розповідається про інноваційну та ефективну мишоловку, яка повинна була привести до успіху, але очікуваний попит на пастку не був досягнутий.


🎯Учасники в групах досліджували діяльність, ринок, продукт, стратегію та інші аспекти, щоб на основі них надати рекомендації, які допоможуть вирішити проблему компанії. Зокрема, аналізували позиціонування продукту на цільовому ринку, сегментацію, маркетингову стратегію, конкурентну спроможність та прогнозували фінансові результати. 

☝️Практика з вирішення бізнес-кейсів – це потужний інструмент, який допомагає розібратися не тільки в реальних бізнес-процесах, а й працювати в команді, структурувати ідеї і, навіть, правильно доносити їх до топ-менеджерів або роботодавців, адже метод кейсів широко використовується при співбесідах у великих компаній. 🎓А ми застосовуємо цей метод на MBA програмах, адже він дозволяє критично подивитися на проблему, знайти рішення через аналіз наявних даних і представити все у зрозумілий та креативний спосіб.


🤩Дякуємо усім учасникам за активність та цікаві ідеї, застосовуйте набуті знання на практиці та до зустрічі!

👏🏻 Окрема подяка Михайлу Коліснику за проведення воркшопу та Володимиру Семініхіну за консультації та менторство під час вирішення кейсу.

🔍Стежте за нашими публікаціями, щоб не пропустити інші корисні новини чи події. Тепер й в Telegram:
https://t.me/joinchat/AW9KxdAk0FE2ZjNi