Новини

Історія успіху нашого студента

🙌🏻 Не отримав диплом MBA, бо переїхав за кордон. Чому та куди - дізнайтется з історії успіху нашого випускника. 

👨🏻‍🎓Віктор Щепановський, випускник програми Master in Digital Transformation-2021 (MDT), Software Engineering в Facebook. Пропозицію про роботу отримав під час навчання та вже перед самісіньким врученням диплому переїхав в Лондон.

💬 Що спонукало Віктора до навчання на MBA?

«Коли ти далі ростеш по менеджерському шляху, то ти розумієш, що є пробіли в знаннях. А коли йдеш далі по кар’єрному шляху, то треба відповідне підтвердження - сертифікація або отриманий ступінь (прим. MBA). Тому у мене й було 2 цілі: стати ефективним менеджером, який здатний оптимізувати всі процеси і привнести додаткову цінність і закрити формальні питання без проходження додаткових сертифікацій, які є надто короткі.»

💬 Яка цінність навчання на MBA та як воно допомогло Віктору в його історії успіху?

«По-перше, ще під час роботи в Україні, навіть попри COVID, я міг отримати кілька пропозицій, які кращі за мій попередній контракт. Чому так? Тому що маючи відповідні знання, ти можеш запропонувати, які є методології; як ти можеш працювати з тим, що уже є; як працювати зі співробітниками, щоб покращити задоволеність їх життям; та показати, що ти розумієш контекст, бо software не працює у вакуумі, а ще є маркетинг та інші операції. І відповідно на MDT в KSE ми це все покрили, що одразу давало мені можливість застосовувати ці знання в роботі і показувати на співбесідах в компаніях, які це дуже цінно сприймають. І так, MBA окупається. Якщо раніше я думав, що мій constrain (пер. з англ. - обмеження) - гроші, то коли рухаєшся по кар’єрній драбині далі, то розумієш, шо твій constrain - час, бо грошей згодом стає значно більше. Можете зробити просту операцію: є ціна MBA, порахуйте збільшення заробітної плати, яке має бути і за який період, і порахувати за який час окупиться MBA, якщо ваша заробітна плата збільшиться на таку-то суму. Здебільшого до 4 років. У мене це було навіть швидше.»

🔥 Не проґавте й Ви творити свою історію успіху разом з KSE! 

🚀 Уже в жовтні стартує осінній набір 2021 на програми з бізнес-освіти Київської школи економіки. Реєструйтесь онлайн до 31 серпня та отримайте знижку «Early Bird» 10% на навчання: https://mba.kse.ua/program-mba-ua

#KSE_MBA_Matters#KSE_MBA