Новини

Yacht regatta KSE. Feel the spirit! 🌱


🙌 Уявіть, яхта, теплий вітерець, хвилі, командний дух змагань і наповнений щирими усмішками захоплюючий день. І це все під егідою зустрічі усіх студентів та членів Alumni-спільноти груп і програм MBA, MDT, MBAI та SOE у «відкритому Київському морі». 🔥Вражаюче, чи не так? 

🛥KSE Alumni Regatta - це не тільки одноденний захід, присвячений змаганням між командами і нетворкінг-активностям. Це ще й можливість ефективно використовувати найважливіші навички успішних MBA-випускників: досконалість, лідерство, командна робота, витривалість, ефективне спілкування, антикризове управління, планування і прийняття рішень. 🎯 Беззаперечно, це ще й не тільки стимулюючий і захоплюючий досвід, а й чудовий спосіб розважитися в напружені та спекотні будні.

🗯«Це завжди весело і навіть трохи душевно. Не знаю, який ще виш в Україні так активно підтримує зв'язок із випускниками і займається розбудовою спільноти. Це завжди нагода зустріти старих знайомих і познайомитись із новими цікавимм людьми», – ділиться наш випускник MBA-19 Taras Bobrovytskyi.🎓Спільнота випускників KSE зростає та зміцнюється з кожним роком, як і сама Школа. Регата - цікава метафора, адже як і в KSE ми спостерігаємо шлях зростання кожного випускника через навчання, так і під час регати кожен вчився взаємодіяти з новим ремеслом. Зрештою, кожен перемогав - особистісно чи в професійному плані. І ми раді спостерігати їх трансформації.💪

🥂Підіймаємо келих ігристого за команду переможців!