Новини

«Крутий Заміс» від студії DocNoteFilms


☝️Працевлаштування ветеранів - одна зі складних тем не тільки в Україні, а й у всьому світі загалом. Зокрема, тривала перерва в роботі за фахом, професійна невизначеність та переоцінка цінностей ще більше ускладнюють пошук роботи. Саме тому вони обирають шлях відкриття власної справи – і так з’явився феномен ветеранських бізнесів.

🎓 Київська школа економіки першою зрозуміла потребу в навчанні ветеранів та за підтримки Zagoriy Foundation відкрила Програму з підприємницької діяльності для ветеранів АТО й ООС, створена з метою допомогти учасникам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. За час існування Програми було проведено 7 хвиль, а спільноту випускників поповнили понад 188 учасників. 

🎬 Разом з тим українські ветеранські бізнеси досліджує документальний серіал «Крутий Заміс» від студії DocNoteFilms. Починаючи з 2017 року, у трьох сезонах знялися понад 30 ветеранів, які відкрили власну справу. Багато з них є випусниками нашої Програми з підприємницької діяльності. І про ці історії успіху та подолання складнощів можна дізнатися більше у серіалі 👉 https://youtu.be/g9NRBMdAQ64

💥Стежте за новинами - ми анонсуємо серії-розповіді про наших випускників, які взяли участь в проєкті!

💪 #ветерани_можуть ВСЕ! 🇺🇦