Новини

Лист у майбутнє через NFT

⏳ “Капсула часу”, знайомий вислів?
Сучасні проблеми потребують сучасних рішень, тому ми придумали дещо цікавіше

💻 Лист у майбутнє через NFT: Дія.Бізнес, Київська школа економіки та Fondy зробили прогнози на 2031

21 грудня в Києві відбулася подія незвичного формату: представники освіти, бізнесу, медіа та держави презентували колекцію NFT-токенів «2031». Туди закладені міркування щодо перспектив і викликів підприємництва в Україні та світі в десятирічній перспективі.

Колекцію створили організатори освітнього проєкту для підприємців «Гра в довгу», започаткованого наприкінці 2020 року: міжнародна платіжна платформа Fondy, Київська школа економіки, Мінцифри та портал Дія.Бізнес.

👤 Нагадуємо, що фіналіст “Гра в довгу” Владислав Бандурін в цей самий час навчається в нас на програмі MBA.

🎓 Професор KSE та бізнес-консультант Сергій Гвоздьов записав сміливе припущення, що новими еквівалентами цінності стануть емокоїни – одиниці емоцій. Вирощуватимуть їх на фермах, які даватимуть робочі місця мільйонам людей у світі. А на думку керівника онлайн-складової проєкту Дія.Бізнес Андрія Ремізова, Україна через 10 років — це країна підприємців з усього світу, де можна швидко й зручно почати свою справу онлайн, цифрова держава підтримує розвиток та інновації бізнесу, а успішні підприємці створюють добробут суспільства.

✍️ Також до створення колекції долучилися журналісти — представники медіа заклали токени із власними прогнозами та роздумами. Через 10 років усі присутні на події автоматично отримають розсилку з адресою NFT-колекції та зможуть порівняти прогнози з реальністю.