Новини

Що почитати у відпустці?


Що почитати у відпустці?

Анонсуємо щорічну рубрику #KSErecommends та серію публікацій-рекомендацій «Top reading 2021» від викладачів MBA-програм в KSE.

Ми запитали в Андрія Дробота, який отримав нагороду Best Business Education Professor 2021, що він порекомендує читачам цього літа до прочитання.

Андрій викладає курс «Фінансовий та управлінський облік» на програмі MBA та має 9 років досвіду в галузі інвестицій, фінансів, стратегії та організаційного консалтингу.

Зберігайте список цікавої літератури з рецензіями:

  • Гай Кавасакі “Правила для революціонера“.
Посилання: https://www.amazon.com/.../ref=dbs_a_def_rwt_bibl_vppi_i16
Рекомендується всім, кому потрібно займатися стратегією і розвитком бізнесу.
Ніхто не опише цю книгу краще за Кавасакі : “Я був в команді тих, хто змусив весь світ купувати шматок пластика під назвою Айфон“.
Книга змусить задуматися над діями для розвитку продуктів вашої компанії. Дочитайте до кінця та застосовуйте рекомендації.

  • Гай Кавасакі “Правила Кавасакі“.
Посилання: https://www.amazon.com/.../ref=dbs_a_def_rwt_hsch_vapi...
Рекомендується всім, хто планує стати генеральним чи фінансовим директором. Ця книга не є обов’язковою для венчурних підприємців, але рекомендується всім, хто займається розвитком бізнесу.
Книга змусить вас поглянути на ваші помилки в управлінні компанії й залученні інвестицій. Дочитайте книгу до кінця і застосуєте рекомендації в роботі - “прокачайте ваші погляди на бізнес і інвестиції“.

  • Alex Ostervalder “Value Proposition design”.
Посилання: https://www.amazon.com/.../ref=dbs_a_def_rwt_bibl_vppi_i1
Колись мій друг мені поскаржився: “Я, як генеральний директор, прийшов продавати споживацькі товари в компанію. А мені кажуть: “Які Ваші ціннісні пропозиції? Де Ваша презентація?“. Для компаній зі споживацькими товарами й послугами ця книга не стане чарівною пігулкою або святим граалем, але навіть для таких компаній ви зможете знайти необхідні думки для структурування рішень з управління бізнесу. Дана книга включає набір синтез-матриць, які були відомі й застосовувалися консультантами і управлінцями давно, але тепер зібрані в одній книзі для сучасних менеджерів у вигляді картинок, коміксів та інфографіки. Беріть і використовуйте!

  • Олівер Гассман “Бізнес-моделі“.
Посилання: https://www.amazon.com/Busine.../dp/B00PFZ9I8A/ref=sr_1_1...
Рекомендується спочатку прочитати Гая Кавасакі “Правила Кавасакі“, а потім цю книгу. Після “Правил Кавасакі” ви відчуєте цінність рекомендацій Кавасакі, а після цієї книги вам не буде шкода звільнити пару-трійку менеджерів і почати реструктуризацію бізнесу.
Рекомендується всім власникам бізнесу, генеральним директорам, фінансовим директорам і всім хто хоче почати свій власний бізнес.