Новини

Презентація книги Анастасії Леухіної «Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть, і все, що поміж ними»

29 червня у Київській школі економіки було презентовано книгу викладачки MBA-програм KSE Business Education та засновниці ГО «Горизонталі» Анастасії Леухіної «Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть, і все, що поміж ними». Під час події слухачі мали змогу дізнатися як з найтабуйованішої після насильства теми зробити найкращу книгу з особистісного зростання.


Анастасія пережила смерть сина в закритій реанімації. Її мама — паліативна пацієнтка більш ніж 15 років. «Зовсім не страшна книга» – видання про те, що робити, якщо когось із близьких вам людей спіткала невиліковна хвороба. У книзі доступною мовою подано практичні поради з урахуванням українських медичних і соціальних реалій та особисті історії людей, які пояснюють, як себе поводити з людьми, що хворіють.

Книга стала переможницею у номінації «Найкраща книга для особистісного зростання» KBU Awards 2020 не дарма, адже саме в критичні моменти втрати чи хвороби ми отримуємо можливість зміцнити свою життєстійкість та виростити в собі лідерство нової якості. Окрім цього фільм на основі книги — «Зовсім не страшний фільм» — отримав державне фінансування.

Участь у презентації книги взяла команда видання, а до панельної дискусії долучились — авторка видання, Анастасія Леухіна, Тетяна Лукінюк, топ-менеджерка, засновниця Kyiv Bookworms Club, викладачка KSE і музикант та автор програми Українського радіо Роман Коляда у якості модератора.Авторка та команда проєкту поділились кейсами з досвіду творення та публікації книжки, а також про те, як вдалося зібрати команду та знайти ресурси на тему, яку люди не готові навіть обговорювати, а також як книжка стає важелем для просування людяності та трансформації всередині медицини.

За допомогою сторітелінгу та унікальної верстки книга дуже чуйно ставиться до свого читача — обговорює складну тему уважно й обережно, при цьому називаючи речі своїми іменами, допомагає лікарям стати більш людяними, а табуйовані в українському суспільстві теми — більш відкритими. «Це не окремо взята історія однієї людини. Це багато історій, і вони настільки різні, що кожен знайде в них себе», - ділиться враженнями про книгу Тетяна Лукинюк.

Придбати книгу та дізнатися більше про неї можна за посиланням:
www.non-scary.org

Фото: Валерія Манзовітова-Єрмакова