Новини

#KSE2021graduation


30 червня в Kyiv school of economics відбулась KSE Graduation Ceremony 2021! Понад 130 випускників отримали свої дипломи та відсвяткували цей значущий день.

Студенти груп MBA, MDT та MBAI мали змогу почути вітальне слово від Тимофія Милованова, Президента KSE та партнерів, які давали цінні настанови для їх нового етапу в житті. Традиційно вручення дипломів завершилось перекиданням китичок та виконанням «Gaudeamus» за супроводу Володимира Стецика, віце-президента з бізнес-освіти KSE. Після завершення офіційної частини усіх чекав неформальний нетворкінг випускниками MBA, де кожен міг поділитися досвідом навчання, враженнями та планами на майбутнє.
В умовах пандемії COVID-19 не завжди можна фізично зібрати усіх викладачів та студентів, але сучасні технології дозволили доєднатися до дійства Тетяні Лукинюк, Вікторії Цицак, Віктору Щепановському та разом з усіма відсвяткувати церемонію випуску. А задля того, щоб відчути святкову атмосферу ми підготували додаткові бонуси: рамка для фото профілю в Facebook та фон для Zoom як творчий спосіб відзначити випуск з KSE офлайн.

Навчання в KSE – це як одна велика, часом складна, але безумовно захоплююча подорож. Тож щоб майбутні мандрівки в новому шляху були приємними та сповненими спогадів, окрім дипломів випускники отримали туристичні подушки з символічними написами «MBA 2021 GRADUATED» та «WE DID IT IN OUR PAJAMAS».

Ми щиро раді вітати нових випускників програм KSE Business Education в нашій Alumni-спільноті! Ми дякуємо за ваші зусилля та відданість навчанню та бажаємо вам великих життєвих перемог! До зустрічі на Reunion Alumni events в KSE!

Натхненні нашими випускниками чекаємо на нову хвилю студентів груп MBA, що стартує цієї осені!