ПІДТРИМКА ІННОВАЦІЙ У ГУМАНІТАРНОМУ РОЗМІНУВАННІ

Твоя ідея має значення. Інновації, які рятуватимуть життя, стануть твоїм внеском у відбудові нашої країни.

Акселераційна програма реалізується за ініціативи Міністерства Економіки України спільно із Kyiv School of Economics та спрямована на розвиток та підтримку інноваційних і унікальних рішень у сфері гуманітарного розмінування в Україні

174 000 км²

вважаються потенційно забрудненими

6,1 млн

людей у зоні ризику

до 9000 осіб

прогноз щодо нещасних випадків до 2030

Мета програми: протягом 10 років повернути до експлуатації 80% потенційно забруднених територій

Мета програми: протягом 10 років повернути до експлуатації 80% потенційно забруднених територій

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

Складання і проходження індивідуальної дорожньої карти у супроводі менторів та експертів. Ви розробите власну бізнес-модель та створите план розвитку бізнесу від прототипу до сертифікованого інструменту з розмінування.

icon

Навчальні курси з підприємництва

icon

Менторська підтримка від галузевих експертів

icon

Реальні випробування технологій на полігоні

icon

Peer to peer взаємодія та підтримка

icon

Можливість залучення інвестицій для реалізації вашого проєкту

Illustration

Масштаб проблеми з якою зіштовхнулася Україна — безпрецедентний. Ми найбільш потенційно забруднена вибухонебезпечними предметами країна у світі. Щоб подолати цей виклик маємо залучати інноваційні технології, які дозволять пришвидшити гуманітарне розмінування. Ми підтримуватимемо власних виробників техніки та обладнання та стимулюватимемо стартапи. Я переконана, що ми зможемо не просто знайти сучасні рішення для цієї критичної проблеми, але й будемо експортувати свої технології.

Юлія СвириденкоПерша віцепрем’єр-міністерка — Міністерка економіки

Illustration

Міжнародні експерти оцінили, що процес розмінування в Україні може тривати 20 років. Ми прагнемо скоротити цей термін до 2 років. Тому ми шукаємо рішення та розробляємо відповідні проєкти. Наша мета — створити бізнеси, які будуть розміновувати поля, вулиці, міста України.

Тимофій МиловановПрезидент Київської школи економіки

ПОПЕРЕДНІ ЗАХОДИ

Illustration

Demine Ukraine Forum

Київська школа економіки та Міністерство економіки України провели у Києві перший міжнародний форум з питань гуманітарного розмінування територій України – Demine Ukraine Forum. Форум відбувся за підтримки Kyivstar та Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine).

  • Детальніше

    Форум відкривали Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Перший віцепрем’єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда та Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бріджит Брінк.У заході взяли участь представники Кабінет Міністрів України та інших державних органів, посольств країн-донорів, агросектору, а також оператори протимінної діяльності та вітчизняні виробники обладнання з розмінування.Під час третьої панелі форуму, присвяченій розвитку технологій для пошуку і знешкодження вибухонебезпечних предметів, очільниця KSE Graduate Business School Валентина Сахно розповіла, що Мінекономіки разом з KSE працюють над запуском програми з підтримки інноваторів, які розроблятимуть технології у сфері розмінування.Програма для стартаперів передбачатиме технологічну і менторську підтримку, допомогу у виході на ринок і запуску серійного виробництва, а також сприяння у залученні додаткових фінансів. Незабаром програму буде проанонсовано для громадськості.Demine Ukraine – державна програма з очищення території України від вибухонебезпечних предметів та мінного забруднення, залишеного внаслідок російської агресії.

 Стань учасником акселераційної програми 

Залишились питання?

Заповніть коротку анкету, наш менеджер зв’яжеться з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.


Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності