+380 67 441 01 11International Executive МВА 2024

Міжнародна двомовна програма для власників таCEO бізнесів, що планують вихід на європейські ринки.

Розроблена разом з Stockholm School of Economics in Riga

СТАРТ: 31 ЖОВТНЯ 2024ПРОГРАМА: 20 місяців, 4 освітніх модулі + capestone project

International EXECUTIVE MBAв KSE Graduate Business School

icon

Розроблено разом з Stockholm School of Economics Riga

Інноваційна програма створена в колаборації з провідною європейською бізнес-школою - гарантовані сучасні знання та практики, які допоможуть вам вивести свій бізнес на міжнародний ринок. 

icon

Кейси та навчальні дисципліни про масштабування бізнесу за кордон

Аналіз успішних кейсів, вивчення стратегій та практичні інструменти для виходу на міжнародні ринки, що дозволяє уникнути помилок і максимально використовувати всі можливості для бізнесу.  

icon

Сертифікати від Stockholm School of Economics in Riga

Нові перспективи та кар'єрні можливості, підтвердження знань на міжнародному рівні завдяки сертифікатам SSE Riga за успішне завершення їхньої частини курсів в рамках програми. 

icon

10 бізнес-візитів до українських компаній-лідерів на міжнародних ринках

Дізнайтесь практичний досвід провідних українських компаній, що успішно працюють на глобальних ринках. Ви зрозумієте кращі практики, познайомитесь із власниками та керівництвом топових міжнародних бізнесів.

icon

Виїзний модуль у Stockholm School of Economics in Riga

Унікальна можливість зануритися в міжнародний бізнес-контекст та отримати цінні знання від європейських практиків. Ви налагодите міжнародні контакти, які посприяють розвитку вашого бізнесу. 

icon

Міжнародний нетворкінгз іноземними бізнесменами

Розширюйте свої професійні контакти через міжнародний нетворкінг - спілкуйтеся з іноземними бізнесменами, встановіть нові важливі зв'язки та обміняйтесь досвідом з міжнародними партнерами. 

Чому International executive MBA саме зараз? 

Illustration

Ми повністю переосмислили навчальний план MBA. Розробляючи програму, ми взяли інтерв’ю у керівників компаній, які вже працюють на світовому ринку, щодо майндсету, знань і мислення, необхідних для успіху. Як наслідок, наші курси виводять теми MBA на вищий рівень складності, а наші викладачі мають безпосередній досвід роботи в міжнародному бізнесі. Кожен курс підтримується запрошеними лекторами, які обговорюють практичні питання глобальної експансії в реальному житті. Крім того, ми пропонуємо широкий вибір факультативів для подальшого особистого та управлінського розвитку.

Олена ХоменкоАкадемічна директорка програми International Executive MBA

Illustration

As the Rector of SSE Riga, I am proud of our partnership with the Kyiv School of Economics. Our collaboration on the Executive MBA is designed to strengthen Ukraine’s human capital at a crucial time in the country's and the region's history. By equipping Ukrainian professionals with advanced skills and knowledge of global trends and the EU markets with input from internationally acclaimed lecturers, we aim to support the country's resilience and development. We look forward to sharing our know-how and expertise in empowering Ukraine's leaders, contributing to both short-term aims and long-term regional stability.

Anders Paalzow
President & Rector, Professor, Chairman of the Board, The Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga)

ПРОФІЛЬ СТУДЕНТА

  Програма International Executive MBA розроблений для топменеджерів та власників бізнесу в Україні, які планують вихід на європейський ринок.
  Рішення про вихід на європейські ринки вимагає від українських лідерів як грунтовних знань та особистого досвіду, так і готовності до глобальних викликів та можливостей. 
Illustration
Illustration
Illustration

ВИКЛАДАЧІ

Illustration

Олена Хоменко

PhD, засновниця Lead with Whole HeartАкадемічна директорка International eMBA in KSE GBS
Linkedin

Illustration

Павло Шеремета

Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України

Linkedin

Illustration

Kata Fredheim

Executive Vice President of Partnerships and Strategy and an Associate Professor at the Stockholm School of Economics in Riga.
Linkedin

Illustration

Микола Такзей

Global Chief Marketing Officer, Nemiroff

Linkedin

Illustration

Karen Moore

JD, BA, CIPM, Fordham University School of Law

Linkedin

Illustration

Єгор Григоренко

Партнер, Head of Consulting and Risk Advisory, Deloitte Ukraine
Linkedin

Illustration

Dominik Gerber

Dominik Gerber is an Associate Professorat the Stockholm School of Economics in Riga.
Linkedin

Illustration

Сергій Комберянов

Президент Lean Institute Ukraine

Linkedin

Illustration
Illustration

Викладацький Склад 

Викладацький склад International Executive MBA складається з викладачів KSE Business School та Stockholm School of Economics Riga, а також із представників українського та іноземного бізнесів.
Представники бізнесу брали участь в розробці програми та будуть ділитись своїм досвідом в рамках відповідних курсів. 90% залучених в програмі бізнесменів мають досвід виводу бізнесів на міжнародні ринки. 

СТРУКТУРА ПРОГРАМИ

ОСНОВНІ КУРСИ

CONTEXT

жовтень 2024 - грудень 2024

● Geopolitics and Global Markets● Business and Global Stakeholders

Модуль розвине у вас інтерес до геополітичних тенденцій та розуміння їхнього впливу на глобальну економіку та бізнес.Студенти отримують навички вчасно виявляти ключові глобальні події і розуміти їхній вплив на ваш бізнес.Курс про стандарти у глобальній діяльності та взаємодію зі стейкхолдерами сформує бачення справжнього лідера.

STRATEGY AND MARKETING

січень 2025 - квітень 2025

● Global Strategy● Global Market Entry Strategies● Understanding and Serving Global Customers● Customer Experience as a competitive advantage

Модуль розвине ключові компетенції у глобальному бізнес-середовищі, зосередиться на створенні конкурентних переваг через аналіз ринкових тенденцій, розробку ефективних стратегій.Студенти також розвинуть навички адаптації ринкових пропозицій до культурних і демографічних реалій.

ENTERPRISE

травень 2025 - червень 2025,вересень 2025 - жовтень 2025

● Economics of Managerial Decision-Making● Financial Management and Value Creation● Operations Strategy with Future in Mind● Quality and Productivity in a Global Enterprise

Модуль спрямований на розвиток глибокого розуміння макроекономічних процесів і їхнього впливу на прийняття стратегічних бізнес-рішень. Студенти отримають навички управління фінансовими ризиками в міжнародному бізнесі, аналізу цінного ланцюга компаній в глобальному контексті та розробки стійких стратегій удосконалення.

LEADERSHIP

листопад 2025 - січень 2026

● Leadership and Diverse Workforce● Organization Culture and Change Management● Ethics in Modern Business/Corporate Governance and Business Ethics

Модуль орієнтований на вміння оцінювання культурних відмінностей у керуванні міжнародним персоналом, майстерність в міжкультурній комунікації та управління різноманітністю як конкурентною перевагою.Студенти також навчаться розробляти ефективні підходи до управління змінами в міжнародних підприємствах, що сприяє трансформації в міжнародні бізнеси.

ВИБІРКОВІ КУРСИ

 • Storytelling

  ● Важливість та роль сторітелінгу у формуванні бренду та організаційної культури.● Методи створення наративів, їх вплив на аудиторію.

 • International Networking

  ● Навички побудови міжнародних бізнес-контактів і мережі професійних зв'язків.● Культурні особливості та різниця у бізнес-етикеті різних регіонів.

 • History of European Thinking and Values

  ● Історичні та філософські основи європейської культури та менталітету.
  ● Розвиток європейської мисленнєвої традиції, ключові філософські концепції та їх вплив на сучасні бізнес-практики та суспільство.
  ● Історичні періоди та філософські школи, які сформували основні цінності та ментальність Європи.

 • Discussions in Cross-cultural Context

  ● Розвиток навичок ведення обговорень і переговорів у міжкультурному контексті.
  ● Стратегії міжкультурного комунікування, роль культурних відмінностей у процесі вирішення конфліктів та досягнення консенсусу.

 • Global Etiquette

  ● Міжнародні стандарти бізнес-етикету в різних країнах і регіонах.● Культурні особливості взаємодії в глобальному бізнес-середовищі.● Аналіз прикладів успішних взаємодій, де використання міжнародного етикету сприяє досягненню бізнес-цілей і підтриманню взаєморозуміння.

 • Presenting to global audience

  ● Навички ефективних виступів перед міжнародною аудиторією, використовуючи культурно-адаптовані стратегії комунікації.● Підготовка до публічних виступів у міжнародному контексті, адаптація матеріалів та комунікаційних стратегій до культурних особливостей різних аудиторій.

 • Personal Brand as a Business Asset

  ● Розуміння і розвиток особистого бренду як стратегічного активу у сучасному бізнес-середовищі.
  ● Методи побудови особистого бренду, вплив особистого іміджу на професійну кар'єру та способи підвищення його вартості.

 • Collecting as Investing

  ● Стратегічне планування й управління інвестиціями у колекції, оцінка ризиків та підвищення інвестиційної дохідності колекційних активів.● Вплив культурних та економічних чинників на ринок колекціонування та стратегії диверсифікації портфеля колекцій.

 • Corporate Governance

  ● Основи та сучасні тенденції корпоративного управління на міжнародному рівні.● Стандарти корпоративного управління, роль правління та наглядових рад, етичні аспекти управління корпораціями та механізми забезпечення довіри стейкхолдерів.

 • Corporate Reputation in a Global Context

  ● Важливість та стратегії управління корпоративною репутацією в міжнародному бізнес-середовищі.
  ● Фактори, що впливають на корпоративну репутацію, стратегії підтримання і підвищення репутації компанії та взаємодія зі стейкхолдерами.

Чому саме ці курси?

Перелік вибіркових курсів та їх програми розроблені для того, щоб надати студентамInternational Executive MBA важливі додаткові навички та знання для успішного ведення діяльності та нетворкінгу у швидко мінливому, проте взаємопов’язаному глобальному бізнес-ландшафті.
Цілісний Розвиток: ці факультативи підвищують здатність керівника ефективно керувати в глобалізованому бізнес-середовищі. Вони розвивають всебічний набір навичок, який включає міжкультурне спілкування, культурну компетентність та гнучкість, стратегічне спілкування та інноваційне інвестиційне мислення.
Стратегічна Перевага: опановуючи ці сфери, студенти International Executive MBA отримують стратегічну перевагу, що дозволяє їм орієнтуватися в складнощах міжнародного бізнесу, будувати міцні глобальні партнерства та сприяти успіху своїх організацій на різноманітних ринках.

КОМПЕТЕНЦІЇ ТА НАВИЧКИ ВИПУСКНИКІВ

Illustration

Глобальні Нюанси та Регіональні Особливості

Знання глобальних нюансів і регіональних особливостей ділового світу дозволить орієнтуватися в різноманітних ринкових умовах та ефективно взаємодіяти з партнерами з різних куточків світу.

Illustration

Адаптація таСпівпраця

Уміння адаптуватися та співпрацювати в різноманітних культурних середовищах і багатонаціональних командах є ключовим для успіху в сучасному бізнесі, створенню гармонійного робочого середовища та досягненню спільних цілей.

Illustration

Успішні МіжнародніБізнес-Стратегії

Впевненість у впровадженні успішних бізнес-стратегій у складних міжнародних контекстах забезпечить стійкий розвиток та конкурентоспроможність вашого бізнесу на глобальному ринку.

Illustration

Етична Поведінка у Корпоративному Управлінні

Дотримання та розвиток принципів етичної поведінки й корпоративного управління в міжнародному бізнесі допоможе будувати довіру та підтримувати високі стандарти професіоналізму.

Illustration

Євроінтеграція таБізнес-Клімат ЄС

Оволодіння можливостями євроінтеграції, знайомство з бізнесменами та бізнес-кліматом Європейського Союзу відкриває нові горизонти для розвитку бізнесу та зміцнення його позицій на європейських ринках.

Illustration

Стратегії Виходу на Європейські Ринки

Розробка найбільш ефективних стратегій виходу на європейські ринки, адаптованих до специфіки глобальних регіонів, дозволить максимально використовувати потенціал вашої компанії для успіху в міжнародному середовищі.

Illustration

Сучасні Лідерські Якості та Управлінські Навички

Сучасні лідерські якості та навички для управління змінами, включаючи кризовий менеджмент, є необхідними для ефективного керування командою та подоланню викликів.

Illustration

Критичне Мислення та Штучний Інтелект

Критичне мислення для аналізу різних глобальних викликів, таких як Штучний Інтелект та його вплив на суспільство, допоможе приймати обґрунтовані рішення та впроваджувати інновації.

Illustration

Передбачення таУсунення Ризиків

Вміння передбачити та усунути ризики, пов’язані з наслідками війни, включаючи демографічні зміни, ланцюги постачання, макроекономічні тенденції та інфляцію, є критично важливими для збереження стійкості та розвитку бізнесу.

Міжнародні партнерства та акредитація

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Про нас пишуть

Illustration
Illustration
Illustration

Ваші інвестиції 

  Інвестиції коштів1 200 000 ₴(або 5 модульних платежів по 240 000 ₴)

Illustration

Ваші інвестиції 

  Інвестиції коштів1 200 000 ₴(або 5 модульних платежів по 240 000 ₴)

Illustration

Ваші інвестиції 

  Інвестиції коштів1 200 000 ₴(або 5 модульних платежів по 240 000 ₴)

Illustration
Illustration

  Інвестиції часу20 місяців

Illustration

  Інвестиції часу22 місяців

  Інвестиції часу22 місяців

Illustration

  Початок навчання31 Жовтня 2024

Illustration

  Початок навчання31 Жовтня 2024

Illustration

  Початок навчання31 Жовтня 2024

Illustration

FAQ

 • Формат навчання?

  Навчання проходить в офлайн-форматі в кампусі KSE в Києві. Лекції та заняття відбуваються 4 рази на тиждень. Онлайн-формат навчання можливе після обговорення з керівництвом Бізнес-школи.

 • Чи має освітня програма International Executive MBA державну акредитацію? Чи видає KSE диплом державного зразка?

  Так, освітня програма International Executive MBA є акредитованою. Студенти, які успішно пройдуть курс навчання та захистять фінальний проєкт, отримають диплом державного зразка. 

 • Які мови і який рівень необхідний для навчання?

  International Executive MBA - це двомовна програма, яку викладають українські та іноземні викладачі. Ваш рівень англійської має бути достатнім для розуміння розмови та спілкування з викладачем. Це не нижче Upper Intermediate (B2).

 • Чи приймаєте ви результати іспитів IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment (CELA) замість усної співбесіди?

  Звісно. Результати іспитів мають бути актуальні та діючі, а також ви маєте мати ступінь Магістра / Спеціаліста.

 • Який розмір групи?

  15-20 студентів

 • Якщо під час заняття починається повітряна тривога?

  У разі оголошення повітряної тривоги протягом заняття студентам і викладачу пропонується переміститися в найближче укриття та продовжити заняття в безпечному місці. Якщо 30% студентів з групи в перші 10 хвилин від початку тривоги повідомляють про неможливість продовжити навчання, заняття припиняється. Виділяються додаткові години для проведення зупиненого заняття.

  Якщо протягом повітряної тривоги ви перебуваєте в приміщенні KSE, ви можете переміститися в облаштовані укриття в межах будівлі і продовжити заняття там — приміщення Школи забезпечено генераторами та постійним інтернет зв’язком.

  Записи всіх занять зберігаються в особистих кабінетах студентів на платформі Moodle.

 • Процес вступу на програму International Executive МВА

  1. Заповнити Аплікаційну анкету та подати документи.2. Скласти фаховий іспит та індивідуальну усну співбесіду з англійської мови.3. Отримати повідомлення про зарахування на програму.4. Початок навчання — 31 жовтня 2024

Залишились питання?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам.

Ваш менеджер:

Illustration

Олександр Степанюк

Залишились питання?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам.

Ваш менеджер:

Illustration

Олександр Степанюк

au.gro.esk%40sbg