+380 67 441 01 11

Illustration
Illustration
Illustration

Від мрії до бізнесу. Навчання для тих, хто не втрачає можливості

З НАМИ ТИ ПРИДУМАЄШ ТА ЗАПУСТИШ ВЛАСНИЙ STARTUP

Illustration
Illustration
Illustration

Від мрії до бізнесу. Навчання для тих, хто не втрачає можливості

З НАМИ ТИ ПРИДУМАЄШ ТА ЗАПУСТИШ ВЛАСНИЙ STARTUP

Illustration
icon

ДЛЯ КОГО ЦЕ?

Мрієш про власний стартап, але не знаєш з чого почати — долучайся до програми Startup Ecosystem від KSE Graduate Business School та втілюй мрію в реальність! Ми шукаємо талановитих та сміливих учасників, які готові працювати над своєю ідеєю від 0 до MVP та готового продукту, в який інвестуватимуть.

icon

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?

● 80 академічних годин навчання основам ведення бізнесу● воркшопи від українських та закордонних експертів● можливість валідувати ідею та створити MVP● розробка покрокового бізнес-плану● менторська підтримка від професійних стартаперів

icon

ЩО В РЕЗУЛЬТАТІ?

Фіналісти отримають можливість залучити перші інвестиції на розвиток власного бізнесу. Програма створена для розвитку інноваційних рішень у напрямках Agriculture, GreenTech, Demining, Logistics, HealthTech, Robotics, Manufacturing та IT/AI, що є визначальними для розвитку економіки України.

Illustration
Illustration

Mistake Marathon

Старт твого Марафону та перша подія в програмі Startup Ecosystem. Тут ти дізнаєшся про фейли та перемоги українських стартапів та переконаєшся, що помилки — це досвід, без якого не буває успіху.
Ти отримаєш своє перше завдання — написати мотиваційний лист із відповіддю на питання: "Який позитивний внесок (impact) я хочу зробити, скориставшись можливістю стати учасником Startup Ecosystem?"Журі обере 100 найвмотивованіших майбутніх фаундерів, які перейдуть до наступного етапу програми.

DONE

Illustration

Innovation Day

100 учасників із попереднього етапу продовжать навчання на Innovation Day вже в грудні. Ти працюватимеш над власною ідеєю в одному з 8 запропонованих напрямків — навчишся валідувати ідею, модифікувати її під запити аудиторії та пітчити перед інвесторами. На тебе чекають лекції та воркшопи від викладачів KSE GBS та запрошених спікерів, які занурять тебе в світ стартапів.Твоє друге завдання — презентувати власну ідею та описати проблему, яку вона вирішує, цільову аудиторію та конкурентів. Найкращі 80 ідей перейдуть на наступний етап програми.

DONE

Illustration

Best Idea Development Stage

Тут ми відбираємо найкращі ідеї, щоб напрацювання команд стали повноцінними стартапами. Саме на цьому етапі ідеї обраних команд почнуть перетворюватися на MVP — мінімально життєздатний продукт.

DONE

Illustration

MVP Stage

Відібрані команди з попереднього етапу почнуть створювати власний MVP (мінімально життєздатний продукт). На стартапів-учасників чекає навчання з аналізу конкурентів, складання моделі ціноутворення, дизайну мислення, фінансового планування та проведення робіт з цільовою аудиторією для отримання першого зворотнього зв’язку щодо MVP .Твоя команда отримає практичне завдання: зібрати відгуки потенційної цільової аудиторії щодо продукту, який розробляється. Під час презентації результатів в кінці MVP Stage учасники матимуть можливість отримати зворотній зв’язок від запрошених експертів у вигляді порад/питань/коментарів під час MVP Crash Test.

IN PROGRESS

Illustration
Illustration

Ми вже знайшли для учасників найкрутіших менторів, які завдяки своїм знанням та досвіду допоможуть стартаперам розвинути власні ідеї. Проте імена цих менторів поки засекречено. Про них розповімо трохи згодом.

Illustration

Ментор 1

Illustration

Ментор 1

Illustration

Ментор 1

Illustration
Illustration

Маєте значний досвід, щоб стати ментором, та бажання посилити програму своєю експертизою? Готові разом з нами шукати таланти, що своїми ідеями змінять майбутнє на краще?

Приєднуйтесь до команди менторів Startup Ecosystem! Залишайте заявку

Illustration

Startup Workshop

Startup Hackathon

Mistake Marathon

Innovation Day

Idea Development

ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
 • Яка тривалість програми?

  Програма триває 7 місяців, протягом яких ти працюватимеш над розвитком власної стартап-ідеї та її валідацією, створиш MVP і збереш свою круту команду. Програма супроводжуватиметься підтримкою та наставництвом українських та зарубіжних менторів, бізнес-експертів та лекторів з KSE Graduate Business School.

 • Чи є затверджений перелік напрямів для створення стартапів?

  Так, програма створена для розвитку інноваційних рішень у напрямках Agriculture, GreenTech, Demining, Logistics, HealthTech, Robotics, Manufacturing та IT/AI, що є визначальними для розвитку економіки України.Усі учасники програми працюють в командах в одному з запропонованих напрямів.

 • Які етапи програми?

  0P: Workshop - DONEStartups Fails and Wins
  1P: Simple Program - DONEBrainstorming techniques to generate startup ideas (practise)
  Lectures: ● Incubators and Accelerators, Community and Ecosystem Builders ● Investors: Angel Investors, Venture Capitalists, Corporate Investors● Strategic Partners● Nonprofits and NGO
  2P: Idea Development Program
  ● Introduction to LEAN● Kaizen principle● Market analysis (lecture + workshop)● Building a startup team● Mentors & Advisors● Design thinking● Innovation strategy and management of inventive activity"● Idea Crush Test
  3P: MVP Program
  ● Competitor analysis● Financial planning (cash flow)● Marketing strategy● "Management accounting, cost management ● cost management and costing. Pricing model"● Proof of MVP hypotheses ● Branding (promotion in social networks)● MVP Crush Test
  4P: Investment Program
  ● Presentations and public speaking ● Grants and fundraising● Creating a business plan ● Communication with investors ● Communication with the team● Product launch ● Team management ● Governmental regulations● IT project management
  4P: Prototype Program
  ● Presentations and public speaking ● Grants and fundraising● Creating a business plan ● Communication with investors ● Communication with the team● Intellectual property ● Pilot projects ● Team management ● Prototyping
  Pitch DayPitching competition

 • Скільки коштує участь в програмі

  Участь в програмі абсолютно безкоштовна.

 • Який формат участі?

  Програма проходитиме виключно офлайн на кампусі Київської школи економіки (вул. Шпака, 3, Київ). Запис події не передбачений.Учасники з інших міст самостійно піклуються про забезпечення житла та харчування в дні проведення програми.

 • Чи можу я працювати індивідуально?

  Ні, учасники програми працюють в командах. Розмір команди 4 особи.

 • Що отримають учасники в кінці програми?

  Командам, що пройшли всі етапи програми, буде надана можливість запітчити свою ідею перед інвесторами та залучити інвестиції для розвитку бізнесу.

Illustration