+380 67 441 01 11

Illustration
Illustration
Illustration

Від мрії до бізнесу. Навчання для тих, хто не втрачає можливості

З НАМИ ТИ ПРИДУМАЄШ ТА ЗАПУСТИШ ВЛАСНИЙ STARTUP

Illustration
Illustration
Illustration

Від мрії до бізнесу. Навчання для тих, хто не втрачає можливості

З НАМИ ТИ ПРИДУМАЄШ ТА ЗАПУСТИШ ВЛАСНИЙ STARTUP

Illustration
icon

ДЛЯ КОГО ЦЕ?

Мрієш про власний стартап, але не знаєш з чого почати — долучайся до програми Startup Ecosystem від KSE Graduate Business School та втілюй мрію в реальність! Ми шукаємо талановитих та сміливих учасників, які готові працювати над своєю ідеєю від 0 до MVP та готового продукту, в який інвестуватимуть.

icon

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?

● 80 академічних годин навчання основам ведення бізнесу● воркшопи від українських та закордонних експертів● можливість валідувати ідею та створити MVP● розробка покрокового бізнес-плану● менторська підтримка від професійних стартаперів

icon

ЩО В РЕЗУЛЬТАТІ?

Фіналісти отримають можливість залучити перші інвестиції на розвиток власного бізнесу. Програма створена для розвитку інноваційних рішень у напрямках Agriculture, GreenTech, Demining, Logistics, HealthTech, Robotics, Manufacturing та IT/AI, що є визначальними для розвитку економіки України.

Illustration
Illustration

Mistake Marathon

Старт твого Марафону та перша подія в програмі Startup Ecosystem. Тут ти дізнаєшся про фейли та перемоги українських стартапів та переконаєшся, що помилки — це досвід, без якого не буває успіху.
Ти отримаєш своє перше завдання — написати мотиваційний лист із відповіддю на питання: "Який позитивний внесок (impact) я хочу зробити, скориставшись можливістю стати учасником Startup Ecosystem?"Журі обере 100 найвмотивованіших майбутніх фаундерів, які перейдуть до наступного етапу програми.

DONE

Illustration

Innovation Day

100 учасників із попереднього етапу продовжать навчання на Innovation Day вже в грудні. Ти працюватимеш над власною ідеєю в одному з 8 запропонованих напрямків — навчишся валідувати ідею, модифікувати її під запити аудиторії та пітчити перед інвесторами. На тебе чекають лекції та воркшопи від викладачів KSE GBS та запрошених спікерів, які занурять тебе в світ стартапів.Твоє друге завдання — презентувати власну ідею та описати проблему, яку вона вирішує, цільову аудиторію та конкурентів. Найкращі 80 ідей перейдуть на наступний етап програми.

DONE

Illustration

Best Idea Development Stage

Тут ми відбираємо найкращі ідеї, щоб напрацювання команд стали повноцінними стартапами. Саме на цьому етапі ідеї обраних команд почнуть перетворюватися на MVP — мінімально життєздатний продукт.

DONE

Illustration

MVP Stage

Відібрані команди з попереднього етапу почнуть створювати власний MVP (мінімально життєздатний продукт). На стартапів-учасників чекає навчання з аналізу конкурентів, складання моделі ціноутворення, дизайну мислення, фінансового планування та проведення робіт з цільовою аудиторією для отримання першого зворотнього зв’язку щодо MVP .Твоя команда отримає практичне завдання: зібрати відгуки потенційної цільової аудиторії щодо продукту, який розробляється. Під час презентації результатів в кінці MVP Stage учасники матимуть можливість отримати зворотній зв’язок від запрошених експертів у вигляді порад/питань/коментарів під час MVP Crash Test.

DONE

Illustration

Investment Prototype Stage

Ще трохи і ти на фінішній прямій! Investment Prototype Stage сфокусується на підготовці стартапів до залучення інвестицій для подальшого розвитку. Команди пройдуть тренінги з пітчингу, створення бізнес-плану та написання заявок на отримання грантів. А також натренують навички презентації проєкту стейкхолдерам і майбутнім інвесторам, запуску пілотних проєктів та ІТ-продуктів, візьмуть участь у воркшопі за методологією low-code та практичній грі з ощадливого виробництва.
Готуємось до фіналу програми — Demo Day!

IN PROGRESS

Illustration

Demo Day

Цей день настав! Твій зірковий час запітчити ідею власного стартапу потенційним інвесторам, членам журі та запрошеним гостям Demo Day. Переможець отримає можливість поїхати до Берліну та представити свій стартап на Stage Two — найбільшому загальноєвропейському конкурсі найкращих стартапів з провідних університетів, та познайомитися з майбутнім ангельським інвестором. May the Force Be With You.

IN PROGRESS

Illustration
Illustration
Illustration

Адам Шульц

Досвідчений підприємець, стратег цифрового маркетингу та керівник стартап-інкубатора

Як засновник і генеральний директор компанії Verified Studios, Адам перебуває в авангарді цифрової трансформації, використовуючи передові стратегії в цифровому маркетингу, розробці продуктів і бізнес-операціях з 2002 року.

Illustration

Микола Осійчук

Комерційний директор компанії Hyalual - світового розробника та виробника рішень для естетичної медицини.

Має досвід в управлінні бізнесом (MBA в KSE та MSc in Global Business Management в Ньюкаслській бізнес-школі) та фінансах і інвестиціях

Illustration

Григорій Легенченко

член правління/СТО АТ «Прозорро.Продажі»

Має 15 років досвіду в технічному менеджменті. Є куратором курсу «Becoming CTO» в Projector Institute.

Illustration

Олег Зубченок

Цілеспрямований професіонал MBA з підтвердженим досвідом у розвитку та управлінні бізнесом

Професійні напрямки: розробка стратегії, розробка та вдосконалення бізнес-процесів, оцінка GR інвестицій та управління активами. Особливі інтереси - інновації (ІТ-стартапи та біотехнології)

Illustration

Ігор Яблоков

Засновник і CEO Pryon

Раніше він заснував піонера галузі Yap, першу в світі високоточну, повністю автоматизовану хмарну платформу для розпізнавання голосу. Після того, як її продукти були розгорнуті на десятках підприємств, компанія стала першим придбанням Amazon, пов'язаним зі штучним інтелектом

Illustration

Емі Брандлі

Експерт в секторі HealthTech

Працювала у Visana Health та очолювала клінічні операції, фінанси, управління рахунками та персоналом, починаючи з перших найнятих працівників і закінчуючи початковим раундом фінансування у розмірі 10,1 млн доларів США

Illustration

Маркіян Мороз

Investment analyst at Roosh Ventures

Спеціаліст у AI стартапах та венчурних інвестиціях

Illustration

Мирон Яніцький

Інвестиційний аналітик у венчурному фонді Roosh Ventures

Спеціаліст у венчурних інвестиціях та стратегії виходу на ринок

Illustration

Алекс Лосєвічев

Директор GR Capital

Алекс працював з корпоративним боргом у Citibank, перевірив та проаналізував тисячі технологічних компаній, інвестував у найвідоміші європейські стартапи (Glovo, wefox, sennder, Billie, WorkMotion). Випускник KSE

Illustration

Томас Карпавічус

Генеральний директор Voltronas

20 років в ангельському інвестуванні, створенні стартапів та інших бізнесів. Викладач економіки у Вільнюському університеті. Спеціалізується на енергетиці, штучному інтелекті, логістиці та сільському господарстві.

Illustration

Джен МакФарланд

Засновниця Marit Digital

20+ років у технологічному секторі, викладає курси з ІТ та штучного інтелекту, а також пропонує фрагментарну цифрову та технічну експертизу для малого бізнесу та команд.

Illustration

Юрій Бойко

Власник, керуючий партнер юридичної та бухгалтерської компанії OPS Group

12 років управлінського досвіду на позиціях керівника та партнера, з яких 7 років як власник успішного системного бізнесу.

Illustration
Illustration

Маєте значний досвід, щоб стати ментором, та бажання посилити програму своєю експертизою? Готові разом з нами шукати таланти, що своїми ідеями змінять майбутнє на краще?

Приєднуйтесь до команди менторів Startup Ecosystem! Залишайте заявку

Illustration

Startup Workshop

Startup Hackathon

Mistake Marathon

Innovation Day

Idea Development

ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ

ПАРТНЕР ПРОГРАМИ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Проєкт Startup Ecosystem дозволив мені і команді мого стартапу структурувати наші знання, почути важливі і цінні думки топових закордонних спеціалістів з MIT і відчути себе готовим робити справжній бізнес продукт. Завдяки проєкту ми дізнались більше про практичні аспекти створення стартапу і отримали цінний фідбек від лекторів і суддів під час пітчингів.

Антон СалатаCEO & Co-founder Jamlix

Illustration

Наш стартап фактично створений з нуля всередині Startup Ecosystem. Надихнувшись досвідом людей, які приходили до нас поділитися крутими інсайтами, ми створили VyshyvAI. З кожним етапом наша ідея зімнювалася, розвивалася й трансформувался і зараз ми вже стоїмо на порозі запуску проєкту, маючи в багажі купу напраціювань, що допомогли перетворити ідею на дієвий проєкт. До участі в екосистемі я думав, що маю хороші навички в проєктному менеджменті, адже вмів писати бюджети та був знайомий з канвасами, але виявилось, що це була крапля в морі, за період участі в програмі вони помножилися в багатократному значенні та знайшли застосування не тільки в стартапі, а й в професійній діяльності зокрема. Startup Ecosystem буквально створила наш проєкт, нашу команду та нову прокачану версію мене самого! Програма вразила крутим підходом, який дає якісну базу знань та актуальні матеріали для пропрацювань теорії на практиці, але в той самий час створює простір для свободи дій та розвитку, без жодних правил та обмежень. Окремої уваги заслуговує ком'юніті, яке сформувалось, складається враження, що ми створюємо не один стартап, а цілий кластер проєктів, які готові працювати та рухатись разом і допомагати одне одному, окрема подяка організаторам за це.

Олександр МасловськийCEO & Co-founder VyshyvAI

Illustration

Найголовніше, що я навчився в Startap Ecosystem – це любов до навчання. Я радий тому, що ви показали, яким цікавим та практичним може бути навчання, іноді буває складно, але після виконаної роботи завжди приємно на душі. Тут я зустрів багато яскравих людей, які горять своїми ідеями. Я отримав дуже гарний нетворкінг, а найкраще з того був позитивний настрій та практичні знання.Насправді, я освоїв чимало навичок в Startap Ecosystem. Завдяки Олені Шепель я почав краще розбиратися у фінансах. Від Ірини Пульвас я побачив, як краще визначати персону й спробував це на практиці. Від Івана Затварського я дізнався більше про ринок конкурентів та як з ним працювати й досліджувати. В Startap Ecosystem було багато менторів, якісної та корисної інформації та цікавих ідей.Щодо стартапу, проєкт показав, що кожна ідея має право на існування, якщо працювати над нею і не боятися робити помилки та пробувати знову. Я радий мати змогу слухати лекції та розширювати свої знання та можливості в такому середовищі.

Віктор ОсташевськийCTO Elixira

Illustration
 • Яка тривалість програми?

  Програма триває 7 місяців, протягом яких ти працюватимеш над розвитком власної стартап-ідеї та її валідацією, створиш MVP і збереш свою круту команду. Програма супроводжуватиметься підтримкою та наставництвом українських та зарубіжних менторів, бізнес-експертів та лекторів з KSE Graduate Business School.

 • Чи є затверджений перелік напрямів для створення стартапів?

  Так, програма створена для розвитку інноваційних рішень у напрямках Agriculture, GreenTech, Demining, Logistics, HealthTech, Robotics, Manufacturing та IT/AI, що є визначальними для розвитку економіки України.Усі учасники програми працюють в командах в одному з запропонованих напрямів.

 • Які етапи програми?

  0P: Workshop - DONEStartups Fails and Wins
  1P: Simple Program - DONEBrainstorming techniques to generate startup ideas (practise)
  Lectures: ● Incubators and Accelerators, Community and Ecosystem Builders ● Investors: Angel Investors, Venture Capitalists, Corporate Investors● Strategic Partners● Nonprofits and NGO
  2P: Idea Development Program
  ● Introduction to LEAN● Kaizen principle● Market analysis (lecture + workshop)● Building a startup team● Mentors & Advisors● Design thinking● Innovation strategy and management of inventive activity"● Idea Crush Test
  3P: MVP Program
  ● Competitor analysis● Financial planning (cash flow)● Marketing strategy● "Management accounting, cost management ● cost management and costing. Pricing model"● Proof of MVP hypotheses ● Branding (promotion in social networks)● MVP Crush Test
  4P: Investment Program
  ● Presentations and public speaking ● Grants and fundraising● Creating a business plan ● Communication with investors ● Communication with the team● Product launch ● Team management ● Governmental regulations● IT project management
  4P: Prototype Program
  ● Presentations and public speaking ● Grants and fundraising● Creating a business plan ● Communication with investors ● Communication with the team● Intellectual property ● Pilot projects ● Team management ● Prototyping
  Pitch DayPitching competition

 • Скільки коштує участь в програмі

  Участь в програмі абсолютно безкоштовна.

 • Який формат участі?

  Програма проходитиме виключно офлайн на кампусі Київської школи економіки (вул. Шпака, 3, Київ). Запис події не передбачений.Учасники з інших міст самостійно піклуються про забезпечення житла та харчування в дні проведення програми.

 • Чи можу я працювати індивідуально?

  Ні, учасники програми працюють в командах. Розмір команди 4 особи.

 • Що отримають учасники в кінці програми?

  Командам, що пройшли всі етапи програми, буде надана можливість запітчити свою ідею перед інвесторами та залучити інвестиції для розвитку бізнесу.

Illustration