Які вимоги до учасників?
● Освіта не нижче рівня “Бакалавр”● Прагнення дізнатись, як працює український бізнес у воєнний час● Прагнення випробувати своє критичне мислення та креативність на практиці● Плануєте вступ на МВА у 2024 році● Досвід вирішення кейсів вам стане у нагоді, але не є обов’язковим
Критерії оцінювання презентацій?
● Якість презентації● Реалістичність та обґрунтованість рішень● Якість попереднього аналізу проблеми (на мікро- та макро-рівні)● Інноваційність та оригінальність рішень● Технічна та цифрова складова у розв’язанні завдання● Залучення бізнес-інструментів для вирішення питань
Кількість учасників у команді?
У команді може бути від 1 до 3 осіб. Під час реєстрації команди вказують свою назву.
Як заповнити анкету учасника?
Оберіть, як ви плануєте брати участь у конкурсі — самостійно чи командою. Якщо в команді декілька учасників, анкету заповнює капітан команди та вказує контактні дані інших учасників.Заповнюючи цю анкету ви підтверджуєте, що розумієте умови участі в проєкті та погоджуєтесь з ними.
Як я дізнаюся, що моя команда пройшла відбірковий тур?
Для всіх зареєстрованих учасників конкурсу створений Телеграм-канал, де ви отримаєте оголошення про результати відбіркового туру, підтримку менеджерів KSE GBS та зможете поставити питання.
Кількість переможців і грантів
За результатами пітчингу журі обирають одну команду-переможця. Команда отримує один цільовий грант у розмірі 100 000 (сто тисяч) гривень на навчання на МВА у KSE Graduate Business School.
Як команда може розподілити грант?
Якщо перемогла команда з кількох учасників, то переможці самостійно визначають, як спрямовується грант — на навчання одного учасника чи розподіляється між членами команди. Приз не передається третім особам та не надається у грошовому еквіваленті.
Грант дійсний до кінця 2024 року з моменту вручення.
Де і коли проходитиме пітчинг презентацій?
Пітчинг рішень до кейсу проходитиме 15 серпня 2024 о 19:30 на кампусі Київської школи економіки за адресою вул. М. Шпака, 3 (м. Берестейська)